D. Sabonio sąskaitoje – atkovotų kamuolių rekordas, „Pacers“ – pergalė (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa gana nesunkiai 101:83 susitvarkė su Sakramento „Kings“ ekipa ir iškovojo ketvirtąją pergalę sezone.

Visą pranašumą Domanto Sabonio atstovaujama ekipa susikrovė dar iki pertraukos. Po dviejų kėlinių „Pacers“ pirmavo net 25 taškų skirtumu. Po pertraukos „Kings“ pavyko sumažinti triuškinančią persvarą, tačiau intrigos atgaivinti nesugebėjo.

Domantas Sabonis šias rungtynes pradėjo starto penkete ir aikštėje praleido 25 minutes. Lietuvis pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 2/3 baudos) ir atkovojo 16 atšokusių kamuolių, kas yra geriausias jo rezultatas karjeroje. Aukštaūgis taip pat pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau du kartus prasižengė ir 4 kartus suklydo.

Už D. Sabonį „Pacers“ gretose rezultatyviau žaidė Bojanas Bogdanovičius pelnęs 17 taškų, Thaddeusas Youngas pridėjęs 15, Victoras Oladipas su 14 ir Cory Josephas su 13 taškų.

Tuo tarpu „Kings“ gretose išsiskyrė penktasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas De‘Aaronas Foxas. Įžaidėjas pelnė 18 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. 12 taškų pridėjo Zachas Randolphas.