D. Motiejūno ir S. Weemso akistatoje – kur kas geresnis lietuvio žaidimas

Donatas Motiejūnas įgavo pagreitį, o Šandongo „Goden Stars“ 113:97 pranoko Džedziango „Lions“, kur žaidžia buvęs žalgirietis Sony Weemsas.

Įnirtinga kova laikėsi dar iki didžiosios pertraukos, kai „Golden Stars“ pirmavo tik 2 taškais, tačiau antroje rungtynių dalyje lietuvio atstovaujama ekipa pabėgo ir atgal nebesidairė.

D. Motiejūnas iš viso aikštėje praleido 30 minučių, per kurias pelnė 21 tašką (9/14 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius, blokavo 4 metimus, 4 kartus suklydo, dukart prasižengė ir surinko 28 naudingumo balus.

Lietuviui tau buvo jau 18-as dvigubas dublis per 24 rungtynes.

Tuo tarpu buvęs kauniečių numylėtinis S. Weemsas per 32 minutes pelnė 11 taškų (4/7 dvit.,, 1/6 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko viso labo 6 naudingumo balus.

„Golden Stars“ komandoje rezultatyviausias buvo Ty Lawsonas su 36 taškais (12/18 dvit., 12/14 baud., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), D. Motiejūnas pridėjo 21, Dingas Yanyuhangas 20.

„Lions“ ekipoje Jarnellas Stokesas pelnė 34 taškus (15/19 dvit., 18 atk. kam.), Wu Qianas pridėjo 29, o S. Weemsas 11.