Namuose sutriuškintas „Vytautas“ iškrito iš Čempionų lygos

Ketvirtadienį Čempionų lygos pirmąjame atrankos etape nesėkmingai pasirodė Prienų-Birštono "Vytautas", kuris net 61:84 pralaimėjo prieš "Donar Groningen" ekipą.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai dar pirmąjame kėlinėje leido įsiveržti varžovams į priekį dviženkliu skirtumu, o po dviejų kėlinių nuo varžovų atsiliko net 27 taškų skirtumu. Po tokios tragiškos rungtynių pradžios, antroji susitikimo dalis tebuvo formalumas.

Tai buvo antrosios pirmojo atrankos etapo rungtynės. Pirmąjame susitikime išvykoje "Vytautas" varžovus nugalėjo dviejų taškų skirtumu 77:75.

Po šios nesėkmės "Vytautas" pasitraukė iš šių metų Čempionų lygos turnyro.