„Cavaliers“ panaikino 23 taškų deficitą ir iškovojo pergalę, „Jazz“ nesustabdė „Timberwolves“ žvaigždžių, o „76ers“ palaužė „Clippers“ (VIDEO, REZULTATAI)

Klivlendo „Cavaliers“ ekipa stebuklingai panaikino milžinišką Niujorko „Knicks“ ekipos pranašumą ir iškovojo pergalę 104:101.

Dar trečiojo kėlinio pabaigoje buvusi Mindaugo Kuzminsko komanda primavo net 23 taškų skirtumu, tačiau net to neužteko pergalei. Iš viso ketvirtąjį kėlinį „Cavaliers“ laimėjo 43:25.

Per lemiamą ketvirtį „Cavaliers“ pataikė net 9 tritaškius, o 5 iš jų smeigė Kyle‘as Korveris.

Likus kiek mažiau negu pusantros minutės LeBronas Jamesas smeigė tritaškį ir tada svečiai iš Klivlendo įgijo 3 taškų pranašumą. Vėliau K. Korveris padidino persvarą iki 5 ir „Cavaliers“ užtikrintai užbaigė rungtynes.

„Cavaliers“ ekipą į pergalę vedė L. Jamesas su 23 taškais (12 rez. perdavimai, 9 atk. k.), K. Korveris pridėjo 21 (5/12 trit.), o Dwyane‘o Wade‘o sąskaitoje 15 taškų.

„Knicks“ ekipoje Timas Hardaway Jr. Pelnė 28 taškus (10 atk. k.), Enesas Kanteris (16 atk. k.) ir Kristapas Porzingis pridėjo po 20.

Tuo tarpu vis grėsmingiau atrodanti Minesotos „Timberwolves“ 109:98 įveikė Jutos „Jazz“ krepšininkus.

Vilkai jau po pirmojo kėlinio pirmavo 19 taškų skirtumu, o prieš lemiamą ketvirtį jų persvara buvo išaugusi iki 23 taškų. Visgi „Jazz“ per lemiamą ketvirtį sugebėjo skirtumą sušvelninti ir išvengti gėdingo pralaimėjimo.

„Jazz“ ekipos neišsprendžiama mįslė buvo Karlas-Anthony Townsas pelnęs 24 taškus (13 atk. k.), 22 pridėjo Jeffas Teague, o 21 Jimmy Butleris (10 rez. perdavimų).

„Jazz“ ekipoje Donovanas Mitchellas peln 24 taškus, 16 pridėjo Rodney Hoodas, o po 13 pelnė Jonas Jerebko ir Thano Sefolosha.

Na, o Filadelfijos „76ers“ krepšininkai 109:105 sugebėjo palaužti Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Likus 45 sekundėm iki rungtynių pabaigos Willie Reedas pataikė vos vieną baudos metimą ir „Clippers“ pirmavo 101:100. Vis dėlto atsakymą greitai rado Robertas Covingtonas, kuris smeigė tritaškį ir išvedė „76ers“ į priekį.

Lou Williamsas prametė tritaškį, Benas Simmonsas atkovojo kamuolį ir sulaukęs varžovų pražangos nuėjo ramiai sumesti baudos metimų. Vis dėlto, liks 12 sekundžių Austinas Riversas smeigė tritaškį ir sugrąžino intrigą į rungtynes.

„Clippers“ ir vėl tyčia prasižengė, o R. Covingtonas sumetė abudu baudos metimus. „76ers“ vėliau tyčia prasižengė, kad „Clippers“ nemestų tritaškio, o L. Williamsas pataikęs pirmą baudos metimą, antrą tyčia prametė, tačiau kamuolį sugriebė R. Covingtonas, kuris pergalę įtvirtino dar dviem baudų metimais.

Rezultatyviausiai Filadelfijos ekipoje žaidė Joelis Embiidas pelnęs 32 taškus (16 atk. k), R. Covingtonas pridėjo 31, o B. Simmonsas 22 (12 atk. k.).

„Clippers“ ekipoje išsiskyrė L. Williamsas su 31 tašku ir Blake‘as Griffinas su 29.