„Cavaliers“ nutraukė „Bulls“ pergalių seriją, K. Porzingio sugrįžimas – siaubingas (VIDEO, REZULTATAI)

Klivlendo „Cavaliers“ ekipa sugebėjo sustabdyti įsibėgėjusią Čikagos „Bulls“ ekipą ir šventė pergalę 112:115.

„Bulls“ krepšininkai prieš tai buvo laimėję 7 kartus iš eilės, tačiau NBA vicečempionai neleido jiems pratęsti serijos. Tuo tarpu „Cavaliers“ iškovojo 19-ąją pergalę per pastarąsias 21-erias rungtynes. Tai buvo 12-oji pergalė iš eilės „Quicken Lians“ arenoje. Namuose „Cavs“ paskutinį kartą suklupo dar lapkričio 5-ąją.

Dar ketvirto kėlinio pradžioje „Bulls“ atsiliko 10 taškų skirtumu, tačiau greitai jis ištirpo iki 4. Po kelių akimirkų Denzelio Valentine‘o metimas iš po krepšio sumažino „Bulls“ atsilikimą iki minimumo – 112:113. Tačiau LeBronas Jamesas sumetė abu baudų metimus, o aikštės šeimininkai apsigynė nuo paskutinės varžovų atakos.

„Cavs“ šiose rungtynėse taip pat buvo priverta verstis be Tyronno Lue, kuris rungtynes praleido dėl neatskleistos ligos. Jį pavadavo komandos trenerio asistentas Larry Drew.

„Cavaliers“ ekipoje nesustabdomas buvo L. Jamesas pelnęs 34 taškus (9 rez. perd.), Kevinas Love‘as pridėjo 27, Kyle‘as Korveris 15 (4/6 trit.).

„Bulls“ komandoje rezultatyviausias buvo Lauri Markkanenas su 25 taškais (10/13 dvit.), D. Valentine‘as pridėjo 18, Nikola Mirotičius 15, Robinas Lopezas 14.

Tuo tarpu Niujorko „Knicks“ gerbėjai sugrįžus Kristapui Porzingiui tikėjosi pergalės prieš Bostono „Celtics“ ekipą, o būtent taip ir nutiko. Aikštės šeimininkai 102:93 nugalėjo svečius iš Bostono.

Tiesa, pagrindiniu pergalės kalviu netapo K. Porzingis. Po traumos sugrįžęs aukštaūgis iš starto penketo išstūmė puikiai atrodžiusį Michaelą Beasley, tačiau per 23 minutes sukrapštė tik tašką (0/8 dvit., 0/3 trit., 1/2 bauda). O su tokiu pasirodymu latvis rungtynių pabaigoje buvo priverstas sėdėti ant suolo.

Tuo tarpu nuo suolo kilęs M. Beasley per 24 minutes pelnė 32 taškus (12/19 dvit., 1/1 trit., 5/6 baudos) ir atkovojo 12 kamuolių.

„Knicks“ ekipoje prie M. Beasley šou prisidėjo ir Enesas Kanteris su 14 taškų (10 atk. k.), po 12 pelnė Jarrettas Jackas ir Courtney Lee.

„Celtics“ komandoje išsiskyrė Kyrie Irvingas pelnęs 32 taškus, Jaysonas Tatumas pelnė 17, o Marcusas Smartas ir Alas Harfordas pridėjo po 10.

Memfio „Grizzlies“ 95:97 Finikso „Suns“
San Antonio „Spurs“ 89:100 Jutos „Jazz“