B. Griffino metimas paskandino „Kings“, C.J. McCollumo benefistas rungtynių pabaigoje – „Wizards“ (VIDEO, REZULTATAI)

Los Andželo „Clippers“ ekipa po itin atkaklios kovos palaužė Sakramento „Kings“ krepšininkus 97:95.

Tai buvo aštunta „Clippers“ pergalė per 19 rungtynių, kai „Kings“ pralaimėjo 15-ą kartą per 20 rungtynių.

„Kings“ ekipa po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 14 taškų skirtumu, tačiau intrigą sugražino savo bedančio puolimo dėka. Sakramento krepšininkai per trečiąjį ketvirtį pelnė vos 10 taškų, pralaimėjo 19 taškų skirtumu ir leido „Clippers“ perimti rungtynių iniciatyvą.

Vis dėlto, viskas sprendėsi pačioje rungtynių pabaigoje. Likus 1 min. 20 sek. Buddy Hieldas tritaškiu sušvelnino atsilikimą iki 3. Komandoms apsikeitus nesėkmingomis atakomis, B. Hieldas likus 15 sek. smeigė dar vieną tritaškį, kuris išlygino rezultatą.

Tačiau savo atsaką turėjo ir Blake‘as Griffinas. Jis atsilošęs likus 3 sekundėms iki rungtynių pabaigos pataikė dvitaškį ir iškovojo „Clippers“ pergalę. „Kings“ dar turėjo laiko atsakui, tačiau B. Hieldo metimas buvo katastrofiškai netikslus ir pergalę šventė svečiai iš Los Andželo.

„Clippers“ gretose rezultatyviausias ir buvo B. Griffinas su 33 taškais, Lou Williamsas pridėjo 18 (8 rez. perd.), 14 pelnė Austinas Riversas (7 rez. perd.).
„Kings“ ekipoje išsiskyrė B. Hieldas su 27 taškais, 17 pridėjo Zachas Randolphas (7 atk. k.), po 10 pridėjo George‘as Hillas ir Bogdanas Bogdanovičius.

Tuo tarpu Portlando „Trail Blazers“ taip pat tik po itin atkaklios kovos palaužė Vašingtono „Wizards“ ekipą 108:105.

Portlando ekipa po pertraukos atsilikinėjo 11 taškų skirtumu, o ketvirtajame kėlinyje atsiliko 17 taškų skirtumu. Tačiau lemiamą ketvirtį laimėjo 35:22. Dar likus 2 min. 30 sek. „Wizards“ pirmavo 105:98. Tačiau likus pusantros minutės vieną baudos metimą pataikė Jusufas Nurkičius, o tada prasidėjo C.J. McCollumo šou.

Gynėjas iškart smeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 3. Kamuolį gynyboje atkovojęs gynėjas greitai atsidūrė varžovų aikštės pusėje ir likus 57 sek. „Trail Blazers“ atsilikimas buvo tik 1 taškas. Po dar vienos atakos kai buvo apsiginta prieš „Wizards“, kamuolys buvo duotas C.J. McCollumui.

Kampe gavęs kamuolį gynėjas puikiai išsivadavo iš gynybos gniaužtų ir likus 21 sekundei persvėrė rezultatą. Pergalę vėliau įtvirtino Pato Cannaughtono baudų metimai.

Portlando ekipoje rezultatyviausias buvo Damianas Lillardas su 29 taškais, 26 pridėjo C.J. McCollumas (4/7 trit.), 17 pridėjo J. Nurkičius, o P. Cannaughtonas 12.

„Wizards“ ekipa vertėsi be Johno Wallo, tačiau jo netektį kompensavo B. Bealas su taškais ir Oto Porteris su (10 atk. k.), 13 pridėjo Kelly Oubre.

San Antonio „Spurs“ 106:86 Šarlotės „Hornets“
Orlando „Magic“ 111:130 Filadelfijos „76ers“
Niujorko „Knicks“ 102:117 Hjustono „Rockets“
Oklahomos „Thunder“ 81:97 Dalaso „Mavericks“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 95:110 Oklendo „Warriors“
Milvokio „Bucks“ 108:121 Jutos „Jazz“