Atkakliose rungtynėse „Pieno žvaigždės“ įveikė „Vytautą“

Lkl.lt informacija

Ketvirtojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Net 14 taškų turėtą deficitą panaikinę Rimo Grigo auklėtiniai 80:74 įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei rezultatas buvo lygus (72:72), tačiau pasvaliečiai netrukus nutolo į priekį 4 taškais (76:72).

Po Eigirdo Žukausko taiklių baudų metimų skirtumas sumažėjo iki 2 taškų (76:74). Visgi, Justo Sinicos tolimas metimas buvo netaiklus, o Artūras Ausėjas įtvirtino pergalę baudų metimais (80:74).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Nikita Balašovas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir surinkęs 19 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje A. Ausėjas pridėjo 17 taškų, Ryanas Harrow įmetė 13 taškų, Aleksėjus Žukanenka – 11.

„Vytauto“ gretose Edvinas Šeškus ir Eigirdas Žukauskas (7 atk. kam.) pelnė po 18 taškų, Tadas Klimavičius surinko 14 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Tomo Dimšos sąskaitoje buvo 10 taškų.

Galingai rungtynes pradėjęs „Vytautas“ susikrovė 14 taškų pranašumą (22:8), tačiau „Pieno žvaigždės“ netrukus persvėrė rezultatą (25:24).

Prieš pat ilgosios pertraukos pradžią „Vytautas“ dar kartą padidino persvarą iki dviženklės ribos (41:31).