Žvėrišką mačą sužaidęs A. Gudaitis Italijoje užfiksavo "kosminį" dvigubą dublį, bet "AX Armani" krito po dviejų pratęsimų

2017-11-20 10:00 eurobasket.lt

Labai apmaudžią nesėkmę po 50 minučių kovos Italijos "Legabasket" pirmenybėse patyrė Milano "AX Armani" (6/2) komanda su Mantu Kalniečiu ir Artūru Gudaičiu. "Dizaineriai" savo aišktėje po dviejų pratęsimų 92:94 (17:23, 13:17, 20:18, 27:19, 7:7, 8:10) turėjo pripažintų Avelino "Sidigas" (6/2) krepšininkų pranašumą.

A.Gudaitis šiose rungtynėse pasižymėjo galingu dvigubu dubliu - vidurio puolėjas per 35 minutes įmetė 17 taškų (4/9 dvit., 9/12 baudos), atkovojo net 20 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 9 pražangas, 4 sykius prasižengė bei surinko 34 naudingumo balus. M.Kalnietis, kaip jau ir tapo įprasta, mačui nebuvo registuotas.

Rezultatyviau už A.Gudaitį milaniečių gretose žaidė tik Curtisas Jerrellsas ir Jordanas Theodore'as atitinkamai pelnę 23 ir 18 taškų. Pralaimėjusiems Arrielis Filloy ir Jasonas Richas surinko po 21 tašką.