21 taško persvarą išbarstę „Šiauliai“ sugebėjo įveikti „Vytautą“ (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo antroje mačo dalyje strigusi „Šiaulių“ ekipa.

Antano Sireikos auklėtiniai išbarstė 21 taško pranašumą, prametė 6 lemiamus baudos metimus, bet 61:59 įveikė Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą.

Abi komandos tragiškai mėtė tolimus metimus – „Vytautas“ pataikė vos 4 tritaškius iš 29 bandymų, o tuo tarpu „Šiauliai“ realizavo tik 2 tolimus metimus iš 19 mėginimų.

Fantastiškai „Šiaulių“ ekipoje rungtyniavo Laurynas Birutis, surinkęs dvigubą dublį – jaunasis talentas pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. 16 taškų tai pat pridėjo Arminas Urbutis.

„Vytauto“ komandoje net keturi žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. Tadas Klimavičius surinko 14, Tomas Dimša 11, o Eigirdas Žukauskas ir Bradas Tinsley – po 10 taškų.

Katastrofiškai rungtynes pradėjęs „Vytauto“ klubas jau po pirmojo kėlinio turėjo 15-os taškų deficitą (11:26). Pirmus 12 tolimų metimų prametusių aikštės šeimininkų situacija nepagerėjo ir prieš ilgąją pertrauką – 22:41.

Trečiajame kėlinyje T. Klimavičiaus vedami prieniškiai sumažino atsilikimą (39:51). Susiėmę „Vytauto“ krepšininkai sugrąžino intrigą mačo pabaigoje, tačiau pergalei iškovoti laiko pritrūko – 59:61.