Pasaulio rankinio čempionato atranką lietuviai pradėjo sutrypdami Izraelį (VIDEO)

Šį vakarą Klaipėdoje „Švyturio“ arenoje Lietuvos vyrų rankinio rinktinė sėkmingai pradėjo kovas dėl patekimo į pasaulio čempionatą.

Pirmoje grupės etapo dvikovoje kelių pagrindinių žaidėjų dėl traumų netekę lietuviai neturėjo jokių problemų mače su Izraelio nacionaline komanda ir iškovojo pergalę 36:20.

Kėlinio pradžioje varžovams pavyko išlaikyti kovinį atstumą, tačiau tuomet Artūras Juškėnas į aikštę metė rinktinės lyderį Aideną Malašinską, kuris gerokai pagyvino rinktinės puolimą ir lietuviai kur kas lengviau pralauždavo Izraelio gynybą. Tuo tarpu fantastiškai žaidusio Lietuvos rinktinės vartininko Viliaus Rašimo įkvėpti lietuviai varžovams per visą kėlinį leido įmesti vos septynis įvarčius. Viso to rezultatas: dviženklis pranašumas jau po pirmojo rungtynių kėlinio (17:7).

Antrajame kėlinyje lietuvių persvara ir toliau augo, o galutinis rungtynių rezultatas rodė 16 įvarčių Lietuvos rinktinės pergalę (36:20).

Rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuva: Aidenas Malašinskas 9, Lukas Juškėnas 6, Rolandas Bernatonis, Skirmantas Plėta, Mindaugas Tarcijonas, Ignas Grigas po 3.

Izraelis: Niv Levy ir Omer Gery po 5, Daniel Shkalim, Omer Davda, Gil Pomeranz po 2.