Danas Rapšys užtikrintai tapo Europos plaukimo čempionu!

Danijoje vykstančiame Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m.) čempionate antrąjį medalį iškovojo Danas Rapšys, kuris užtikrintai iškovojo 200 metrų laisvuoju stiliumi aukso medalį.

Per 1 minutę ir 40,85 sekundžių distanciją įveikę lietuvis nepaliko jokių šansų savo varžovams ir dar kartą pagerinęs šiandien jau kartą gerintą Lietuvos rekordą tapo Europos čempionu.

Nuo pat distancijos starto į priekį įsiveržęs mūsų šalies atstovas savo varžovams nepaliko jokių vilčių. Antrąją vietą užėmęs rusas Aleksandras Krasnychas atsiliko daugiau nei viena sekunde (1:40,22), trečiąją vietą iškovojo britas Duncanas Scottas (1:43,16).

Primename, jog vakar D. Rapšys 200 m. plaukime nugara iškovojo bronzos medalį.

Beje, šiuo metu pagal medalius Lietuvos atstovai su dviem aukso ir vienu bronzos medaliu šiose pirmenybėse užima antrąją poziciją į priekį praleisdami tik rusus.