Čempionų lygos kovose: įspūdingos „Chelsea“ ir „Roma“ lygiosios bei sunki „Juventus“ pergalė (visi rezultatai)

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje baigėsi trečias grupių etapo turas, kuriame bu sužaistos dar atštuonerios A-D grupių rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko 19 valandą Lietuvos laiku – Agdamo "Qarabag" namuose priėmė Madrido "Atletico". Azerbaidžano klubas nemaloniai nustebino Diego Simeone auklėtinius – nepraleido įvarčio ir iškovojo lygiąsias.

"Atletico" ekipai tai itin prastas rezultatas, nes iki šiol jie tebuvo iškovoję vos vienas tašką.

"Rojiblancos" ekipa varžovų buvo sunarstyta jų pačių stiliumi – svečiai iš Ispanijos visą rungtynių laiką intensyviai bandė pralaužti varžovų gynybą, tačiau to nepadarė.

Kitose C grupės rungtynėse futbolo žiūrovai išvydo kur kas smagesnę ir įvarčių kupiną dvikovą. Londono "Chelsea" namuose po atkaklios kovos išsiskyrė rezultatyviomis lygiosiomis 3-3 su "Roma".

Rungtynių pradžia "Chelsea" ekipai buvo daug žadanti – 11-ąją minutę saugo pozicjoje rungtyniavęs Davidas Luizas pasiekė meistrišką įvartį, o Edenas Hazardas 37-ąją minutę tiksliu smūgiu padidino "Chelsea" pranašumą.

Tačiau "Roma" be kovos Londone nepasidavė – intrigą 40-ąją minutę sugrąžino Aleksandras Kolarovas, prasiveržęs kraštu ir smūgiu po rikošeto nuginklavęs Thibaut Courtois.

Antrajame kėlinyje "Roma" ir toliau nebuvo nusiteikusi juokauti – 64-ąją minutę tikrą šedevrą pasiekė Edinas Džeko. Bosnis po puikaus Federicio Fazio perdavimo vienu lietimu pelnė įspūdingą įvartį į varžovų vartus.

Svečiai iš Italijos nebuvo linkę sustoti – 70-ąją minutę rezultatas iš 0-2 tapo 3-2: tas pats E. Džeko smūgiu galva po standartinės situacijos išvedė "Roma" į priekį.

Vis dėlto "romėnams" pergalingo rezultato išvykoje išsaugoti nepavyko ir 75-ąją minutę E. Hazardas tiksliu smūgiu galva išlygino rezultatą bei šeimininkams išplėšė lygiąsias.

"Chelsea" ir toliau yra grupės lyderiai – turi surinkę 7 taškus. "Roma" savo sąskaitoje turi dvejais taškais mažiau, o "Atletico" po trijų turų yra iškovojęs vos du taškus.

A grupėje "Manchester United" po atkaklios kovos minimaliu skirtumu pranoko Lisabonos "Benfica", o Maskvos CSKA namuose turėjo pripažinti "Basel" pranašumą.

Itin lengvas pergales B grupėje šventė abu favoritai – Miuncheno "Bayern" neturėjo didelių sunkumų su Glazgo "Celtic", o Paryžiaus "Saint-Germain" iš savo kelio patraukė Briuselio "Anderlecht".

D grupėje Turino "Juventus" turėjo rimtų sunkumų su Lisabonos "Sporting". Pastarieji pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau Miralemo Pjaničiaus ir Mario Mandžukičiaus įvarčiai atnešė pergalę šeimininkams.

Paskutinės rungtynės, kuriose "Barcelona" susigrūmė su Pirėjo "Olympiakos", katalonai šventė pergalę rezultatu 3-1, nors ir nuo pirmojo kėlinio pabaigos vertėsi be iš aikštės pašalinto Gerardo Pique.

Galima paminėti tai, kad antrąjį įvartį "Barcai" pelnęs Lionelis Messi peržengė savo 100 įvarčių sąskaitą Čempionų lygos turnyre.

Visi rezultatai:

A grupė

"Benfica" 0 – 1 "Man Utd"
64′ [0 – 1] M. Rashford
90′ Luisoa ("Benfica") pašalintas iš aikštės

CSKA 0 – 2 "Basel"
29′ [0 – 1] T. Xhaka
90′ [0 – 2] D. Oberlin

B grupė

"Anderlecht" 0 – 4 PSG
3′ [0 – 1] K. Mbappe
44′ [0 – 2] E. Cavani
66′ [0 – 3] Neymar
88′ [0 – 4] A. Di Maria

"Bayern" 3 – 0 "Celtic"
17′ [1 – 0] T. Muller
29′ [2 – 0] J. Kimmich
51′ [3 – 0] M. Hummels

C grupė

"Qarabag" 0 – 0 "Atletico"

75′ D. N'dlovu ("Qarabag") pašalintas iš aikštės

"Chelsea" 3 – 3 "Roma"
11′ [1 – 0] D. Luiz
37′ [2 – 0] E. Hazard
40′ [2 – 1] A. Kolarov
64′ [2 – 2] E. Džeko
70′ [2 – 3] E. Džeko
75′ [3 – 3] E. Hazard

D grupė

"Barcelona" 3 – 1 "Olympiakos"
18′ [1 – 0] D. Nikolaou (į savus vartus)
61′ [2 – 0] L. Messi
64′ [3 – 0] L. Digne
90′ [3 – 1] D. Nikolaou
42′ G. Pique ("Barcelona") pašalintas iš aikštės

"Juventus" 2 – 1 "Sporting"
12′ [0 – 1] A. Sandro (į savus vartus)
29′ [1 – 1] M. Pjanič
84′ [2 – 1] M. Mandžukič