Čempionų lygoje: triuškinanti PSG pergalė prieš „Bayern“ (visi rezultatai)

Trečiadienį buvo sužaistos aštuonios Čempionų lygos rungtynės, po kurių baigėsi antrojo turo dvikovos.

Centrinėje turo akistatoje triuškinamą pergalę iškovojo „Paris Saint-Germain“ ekipa, kuri net 3:0 įveikė „Bayern“.

Į priekį namuose žaidusi Paryžiaus ekipa įsiveržė dar antrąją minutę, kai pasižymėjo Dani Alvesas. 31-ąją minutę persvarą padvigubino Edinsonas Cavani, o trečiąjį įvartį Prancūzijos ekipai 63 minutę pelnė Neymaras.

Po dviejų turų PSG su 6 taškais pirmauja B grupėje.

C grupėje „Atletico“ ir „Chelsea“ dvikova baigėsi dramatiška svečių pergale 2:1.

„Atletico“ pirmavo po 40-ąją minutę realizuoto Antoine Griezmanno įvarčio, tačiau Alvaro Morata antrąjame kėlinyje (60 min.) rezultatą išlygino. Galiausiai jau ketvirtą pridėto laiko minutę Mitchy Batshuayi išplėšė Londono ekipai pergalę.

Po dviejų turų „Chelsea“ su 6 taškais kartu su „Roma“ dalijasi pirmauja C grupėje, o 1 tašką savo sąskaitoje turinti „Atletico“ žengia trečia.