Čempionų lygoje: „Real“ pralaimėjimas Londone ir dar viena „Man City“ pergalė (VISI REZULTATAI)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonerios E-H grupių 4-ojo turo rungtynės.

"Wembley" stadione užfiksuotas tikras netikėtumas – Londono "Tottenham" pasiekė pergalę rezultatu 3-1 prieš beviltiškai atrodžiusius turnyro čempionus Madrido "Real" futbolininkus.

Zinedine'as Zidane'as tikėjosi visiškai kitokio vaizdo Londone, tačiau jo vadovaujam "baltųjų" komanda demonstravo klaikų žaidimą ir krito po "Tottenham" kojomis.

27-ąją minutę Dele Alli išvedė šeimininkus į priekį, kai išpildė puikų Kierano Trippierio perdavimą. Antrajame kėlinyje D. Alli baudė savo varžovus už bet kokias klaidas ir 56-ąją minutę anglas padidino ekipos pranašumą iki dviejų įvarčių.

"Real" buvo visiškai sutrikęs ir 65-ąją minutę jau "Wembley" stadione buvo nepadorus rezultatas čempionų atžvilgiu – Christianas Eriksenas po Harry Kane'o perdavimo nuginklavo Kiko Casilla ir šeimininkai jau džiaugėsi triuškinančiu rezultatu.

Rezultatui esant 3-0, "Real" net neberodė noro kovoti ir "Tottenham" visiškai laisvai kontroliavo kamuolį. Vis dėlto paskutinės 10 minučių priklausė svečiams iš Ispanijos.

"Real" pradėjo regzti ataką po atakos ir garbės įvartį 80-ąją minutę pasiekė Cristiano Ronaldo. "Baltieji" tęsė pasipriešinimą, tačiau "Tottenham" sėkmingai apsigynė likusias minutes ir pasiekė užtikrintą pergalę.

"Real" gali džiaugtis, kad klaikius rezultatus rodo ir vienu favoritų laikytas Dortmundo "Borussia" klubas, antrą kartą iš eilės sužaidęs lygiosiomis su Nikosijos APOEL.

H grupėje "Tottenham" ne tik tapo tvirtais lyderiais, bet jau ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje. "Real" nuo BVB turi solidų 5 taškų pranašumą.

Kita intriguojanti akistata įvyko Italijoje, kur "Napoli" ir vėl nepasipriešino "Manchester City" ekipai. Neapolio vienuolikė pirmavo šiose rungtynėse, tačiau "miestiečiai' atsitiesė ir šventė pergalę rezultatu 4-2.

Svečius į pergalę vedė Nicolas Otamendi, Johnas Stonesas, Sergio Aguero ir Raheemas Sterlingas. "Napoli" gretose po įvartį pelnė Lorenzo Insigne ir Jorginho.

"Napoli" ekipa po pralaimėjimo sukomplikavo savo šansus žengti į kitą etapą – "Man City" jau užsitikrino vietą aštuntfinalyje, o "Shakhtar" yra šešiais taškais priekyje prieš "Napoli".

Likę susitikimai baigėsi "Porto", "Liverpool", "Sevilla" ir Donecko "Shakhtar" pergalėmis

Rezultatai:

E grupė

"Liverpool" 3 – 0 "Maribor"
49′ [1 – 0] M. Salah
64′ [2 – 0] E. Can
90′ [3 – 0] D. Sturridge
53′ J. Milner ("Maribor") nerealizavo 11 m. baudinio

"Sevilla" 2 – 1 "Spartak"
30′ [1 – 0] C. Lenglet
59′ [2 – 0] E. Banega
78′ [2 – 1] Ze Luis

F grupė

"Napoli" 2 – 4 "Man City"
21′ [1 – 0] L. Insigne
34′ [1 – 1] N. Otamendi
48′ [1 – 2] J. Stones
62′ [2 – 2] Jorginho (11 m. baudinys)
69′ [2 – 3] S. Aguero
90+2′ [2 – 4] R. Sterling

"Shakhtar" 3 – 1 "Feyenoord"
12′ [0 – 1] N. Jorgensen
14′ [1 – 1] F. Ferreyra
17′ [2 – 1] Marlos
68′ [3 – 1] Marlos

G grupė

"Besiktas" 1 – 1 "Monaco"
45+1′ [0 – 1] R. Lopes
54′ [1 – 1] C. Tosun (11 m. baudinys)

"Porto" 3 – 1 "Leipzig"
13′ [1 – 0] H. Herrera
48′ [1 – 1] T. Werner
61′ [2 – 1] D. Pereira
90+3′ [3 – 1] M. Pereira

H grupė

"Borussia" 1 – 1 APOEL
29′ [1 – 0] R. Guerreiro
51′ [1 – 1] M. Pote

"Tottenham" 3 – 1 "Real Madrid"
27′ [1 – 0] D. Alli
56′ [2 – 0] D. Alli
65′ [3 – 0] C. Eriksen
80′ [3 – 1] C. Ronaldo